Medewerkers

 

 

Dr. Maartje (M.) van der Aa

Contact: m.vanderaa@maastrichtuniversity.nl
  

Maartje promoveerde bij de Faculty of Health Medicine and Life sciences.
Ze is betrokken bij het project Sociale Zekerheid en Zorg.

  

Drs. Esther (E.H.A.) van den Bogaart

Contact: e.vandenbogaart@maastrichtuniversity.nl 

  Esther is promovendus bij de Faculty of Health Medicine and Life sciences.
Ze is betrokken bij het project Eerstelijnsplus.

 

Ine (I.) Bonekamp

Contact: i.bonekamp@maastrichtuniversity.nl
  Ine is research assistant bij de Faculty of Health Medicine and Life sciences.
Ze is betrokken bij het project Eerstelijnsplus.

 

Drs. Gijs (G.) Brouwer

Contact: g.brouwer@maastrichtuniversity.nl
  Gijs is promovendus bij de Faculty of Health Medicine and Life sciences.
Hij is betrokken bij het project Eerstelijnsplus.

 

Brigitte (B.) Caenen

Contact: b.caenen@maastrichtuniversity.nl
Brigitte is secretaresse bij de Faculty of Health Medicine and Life sciences.
Management Ondersteuning Academische Werkplaats Duurzame Zorg Limburg.

 

Prof. dr. Martin (M.A.) Carree

Contact: m.carree@maastrichtuniversity.nl
  

Martin is hoogleraar bij de School of Business and Economics.
Hij is betrokken bij het project Marktwerking.

 

Prof. dr. Silvia (S.M.A.A.) Evers

Contact: s.evers@maastrichtuniversity.nl
  

Silvia is hoogleraar bij de Faculty of Health Medicine and Life sciences.
Ze is betrokken bij de projecten Seniorvriendelijke ziekenhuiszorg - delier en Sociale Zekerheid en Zorg.

 

Drs. Bram (B.P.I.) Fleuren

Contact: bram.fleuren@maastrichtuniversity.nl
  

Bram is promovendus bij de Faculty of Psychology and Neuroscience.
Hij is betrokken bij het project Duurzame inzetbaarheid.

 

Prof. dr. Andries (A.) de Grip

Contact: a.degrip@maastrichtuniversity.nl
  

Andries is hoogleraar bij de School of Business and Economics.
Hij is betrokken bij het project Duurzame inzetbaarheid.

 

Drs. Niels (N.) Hameleers

Contact: niels.hameleers@maastrichtuniversity.nl
  Niels is junior researcher bij de Faculty of Health Medicine and Life sciences.
Hij is betrokken bij het project Eerstelijnsplus.

 

Prof. dr. Jan (J.P.H.) Hamers

Contact: jph.hamers@maastrichtuniversity.nl
   Jan is hoogleraar bij de Faculty of Health Medicine and Life sciences.
Hij is betrokken bij het project  Seniorvriendelijke ziekenhuiszorg - delier.

 

Susanne (S) Hanssen

Contact: susanne.hanssen@maastrichtuniversity.nl
  Susanne is research assistant bij de Faculty of Health Medicine and Life sciences.
Ze is betrokken bij het project Eerstelijnsplus.

 

Drs. Sofie (S.J.M.) van Hoof

Contact: s.vanhoof@maastrichtuniversity.nl
   Sofie is promovendus bij de Faculty of Health Medicine and Life sciences.
Ze is betrokken bij het project Eerstelijnsplus.

 

Prof. dr. IJmert (IJ.) Kant

Contact: ij.kant@maastrichtuniversity.nl
   IJmert is is hoogleraar bij de Faculty of Health Medicine and Life sciences.
Hij is betrokken bij het project Duurzame inzetbaarheid.

 

Prof. dr. Ruud (G.I.J.M.) Kempen

Contact: g.kempen@maastrichtuniversity.nl
   Ruud is hoogleraar bij de Faculty of Health Medicine and Life sciences.
Hij is betrokken bij het project Seniorvriendelijke ziekenhuiszorg - delier.

 

Prof. Mr. Saskia (S.) Klosse

Contact: saskia.klosse@maastrichtuniversity.nl
   Saskia is hoogleraar bij de Faculty of Law.
Ze is betrokken bij het project Sociale Zekerheid en Zorg.

 

Dr. Mariëlle (M.E.A.L.) Kroese

Contact: marielle.kroese@maastrichtuniversity.nl
   Mariëlle is onderzoeker bij de Faculty of Health Medicine and Life sciences.
Ze is betrokken bij het project Eerstelijnsplus.

 

Prof. Em. Hans (J.A.M.) Maarse

Contact: h.maarse@maastrichtuniversity.nl
   Hans is hoogleraar bij de Faculty of Health Medicine and Life sciences.
Hij is betrokken bij het project Sociale Zekerheid en Zorg.

 

Dr. Jessica (J.) Mesman

Contact: j.mesman@maastrichtuniversity.nl
  Jessica is universitair hoofddocent bij de Faculty of Arts and Social Sciences.
Zij is betrokken bij het project Rechtvaardige Zorg.

 

Prof. dr. Wubbo (W.J.) Mulder

Contact: wj.mulder@mumc.nl l
   Wubbo is specialist ouderengeneeskunde bij de Faculty of Health Medicine and Life sciences.
Hij is betrokken bij het project Seniorvriendelijke ziekenhuiszorg - delier.

 

 

Drs. Tessa (T.) Quanjel

Contact: t.quanjel@maastrichtuniversity.nl
 

Tessa is promovendus bij de Faculty of Health Medicine and Life Sciences. 
Ze is betrokken bij het project Eerstelijnsplus.  

 

Prof. dr. Dirk (D.) Ruwaard

Contact: d.ruwaard@maastrichtuniversity.nl
  

Dirk is hoogleraar bij de Faculty of Health Medicine and Life sciences.
Hij is betrokken bij de projecten Eerstelijnsplus en Marktwerking.
Dagelijks bestuur Academische Werkplaats Duurzame Zorg Limburg.

 

Dr. Marieke (M.D.) Spreeuwenberg

Contact: m.spreeuwenberg@maastrichtuniversity.nl
  

Marieke is universitair docent bij de Faculty of Health Medicine and Life sciences
Ze is betrokken bij het project Eerstelijnsplus.
Dagelijks bestuur Academische Werkplaats Duurzame Zorg Limburg.

 

 

Prof. dr. Tsjalling (T.) Swierstra

Contact: t.swierstra@maastrichtuniversity.nl

  

Tsjalling is hoogleraar bij de Faculty of Arts and Social Sciences.
Hij is betrokken bij het project Rechtvaardige Zorg.

 

Dr. Eveline (E.L.) van Velthuijsen

Contact: e.vanvelthuijsen@maastrichtuniversity.nl
  Eveline promoveerde bij de Faculty of Health Medicine and Life sciences.
Ze is betrokken bij het project Seniorvriendelijke ziekenhuiszorg - delier.

 

Prof. dr. Philip (P.G.M.C.) Vergauwen

Contact: p.vergauwen@maastrichtuniversity.nl
   Philip is hoogleraar bij de School of Business and Economics.
Hij is betrokken bij het project Rechtvaardige Zorg.

 

Prof. dr. Frans (F.R.J.) Verhey

Contact: f.verhey@maastrichtuniversity.nl
   Frans is hoogleraar bij de Faculty of Psychology and Neuroscience.
Hij is betrokken bij het project Seniorvriendelijke ziekenhuiszorg - delier.

  

Dr. Daan (D.) Westra

Contact: d.westra@maastrichtuniversity.nl
    Daan is universitair docent bij de Faculty of Health Medicine and Life sciences.
Hij is betrokken bij het project Marktwerking.

 

Drs. Willemine (W.L.) Willems

Contact: w.willems@maastrichtuniversity.nl
   Willemine is promovendus bij de Faculty Arts and Social Sciences.
Ze is betrokken bij het project Rechtvaardige Zorg.

 

Prof. dr. Fred (F.R.H.) Zijlstra

Contact: fred.zijlstra@maastrichtuniversity.nl
   Fred is hoogleraar bij de Faculty of Psychology and Neuroscience.
Hij is betrokken bij het project Duurzame inzetbaarheid.

 

Dr. Sandra (S.M.G.) Zwakhalen

Contact: s.zwakhalen@maastrichtuniversity.nl
   Sandra is universitair docent bij de Faculty of Health Medicine and Life sciences.
Ze is betrokken bij het project Seniorvriendelijke ziekenhuiszorg - delier.